Äntligen är det dags för vinterns stora nätverksmingel!
Vi avslutar nätverkshösten med en riktig power-kväll!! Den 6 december ses vi på Clarion Post för höstens stora nätverksmingel. Under kvällen har du chansen att möta både nya och gamla medlemmar i 4good Business Network. En perfekt möjlighet att bredda ditt nätverk ytterligare!
TA MED TVÅ VÄNNER!
Har du en eller flera vänner som är intresserad av att vara med i nätverket? Ta med dem till höstens största mingel.
Klicka på Boka och anmäl er med namn och e-mailadress.
Välkomna till en kväll med mingel, bubbel och massor med NETWORKING POWER!
Vi är så glada över att kunna presentera 4good Business Network Göteborgs nya partner Hotel Clarion Post. Vi delar deras filosofi, älskar atmosfären och möjligheterna i detta coola designhotel som har Göteborgs bästa läge! Vårt nya vattenhål! På minglet insuper vi känslan på hotellet i bar BON-BON med bubbel och härligt nätverkande!
Carina och Marie är på plats och pratar om dream team och vikten av att hitta rätt sparringpartner.
Ni vet den där lagkamraten som sporrar, hejjar, stöttar och peppar en att nå oanade höjder. Den där som utmanar och utvecklar dig till att bli ditt bästa jag och som känner att du gör exakt samma sak tillbaka. Hur ser ditt dream team ut?
På plats möter du Clarions eget Dream Team som berättar mer om hur dom på Clarion Post jobbar med talanger, socialt engagemang och varför dom älskar networking. Och alltid med PASSION som ledstjärna. Maria Vallin är Passion Manager och Lisa Thorén är marketing, communication & PR manager på Clarion Post!
Är du nyfiken att gå med i 4good Business Network?
I vår kickar vi igång en ny omgång! Nätverksminglet är ett perfekt tillfälle att både träffa tidigare medlemmar, oss på 4good och höra mer om The 4good Way of Networking.
Läs mer och ansök här!
Vill du vara en del av 4good? Signa upp dig kostnadsfritt för vårt nyhetsbrev och få inbjudningar, pepp och inspiration!